Od 11. do 13. septembra bio je
Kikin rođendan. Proslavi su prisustvovali mnogi iz raznih krajeva. U
subotu 12. septembra su nas posetile i dve veoma poznate pevačice: IVANA
NEGATIV i LEONTINA. Porazgovarala sam sa njima.
Kako Vam se sviđa Kikinda?
LEONTINA:
Ovde je vrlo veselo. Drago nam je da su nas pozvali na „Mamut fest“.
Ovde ima dosta talentovane dece koja pevaju sa nama.
IVANA:
Kikinda je vrlo lepa, koliko sam uspela da vidim. Imate lep trg i
stičem utisak da je Kikinda miran grad, a to mi se baš, dopada.
LEONTINA: Da, veličinom mamuta Kike. A i ovom divnom decom koja ne prestaju sa igrom i pesmom.
IVANA: Iznenadila me je boja mamuta. Mislila sam da je bele, a ne braon boje.
Kako Vam se čini publika?
LEONTINA : Deca su fantastična !
LEONTINA:
Popularnost ima svoje prednosti, ali i mane. Kada Vas propuste u redu u
pošti, na primer, i nije tako loše biti popularan. Ali kada Vas
novinari prate u stopu i motre svaki vaš pokret i odmeravaju svaku Vašu
reč, poželite da niste popularni i da niko ne zna za Vas.
IVANA:
Da, i previše. Iako sam napravila pauzu nakon porođaja, publika me nije
zaboravila. Sa nestrpljenjem očekujem svaki ponovni susret sa njima.
Prevashodno uživam u muzici i druženju na koncertima, a publika to
oseti.
Da li ćete nam opet doći ?
LEONTINA: Uvek kad nas pozovete!
IVANA: Nadam se. Uskoro počinjem promociju novog albuma, pa ćemo se, možda, ponovo družiti.
intervjue obavila: Katarina Srdić, VII3



No comments:
Post a Comment
Note: only a member of this blog may post a comment.