Ekskluzivni intervjui

Od 11. do 13. septembra bio je Kikin rođendan. Proslavi su prisustvovali mnogi iz raznih krajeva. U subotu 12. septembra su nas posetile i dve veoma poznate pevačice: IVANA NEGATIV i LEONTINA. Porazgovarala sam sa njima. 


Kako Vam se sviđa Kikinda? 

LEONTINA: Ovde je vrlo veselo. Drago nam je da su nas pozvali na „Mamut fest“. Ovde ima dosta talentovane dece koja pevaju sa nama. 
IVANA: Kikinda je vrlo lepa, koliko sam uspela da vidim. Imate lep trg i stičem utisak da je Kikinda miran grad, a to mi se baš, dopada. 

Da li ste nečim iznenađeni? 

LEONTINA: Da, veličinom mamuta Kike. A i ovom divnom decom koja ne prestaju sa igrom i pesmom. 
IVANA: Iznenadila me je boja mamuta. Mislila sam da je bele, a ne braon boje. 

Kako Vam se čini publika? 

LEONTINA : Deca su fantastična ! 

Da li ste zadovoljni popularnošću ? 

LEONTINA: Popularnost ima svoje prednosti, ali i mane. Kada Vas propuste u redu u pošti, na primer, i nije tako loše biti popularan. Ali kada Vas novinari prate u stopu i motre svaki vaš pokret i odmeravaju svaku Vašu reč, poželite da niste popularni i da niko ne zna za Vas. 
IVANA: Da, i previše. Iako sam napravila pauzu nakon porođaja, publika me nije zaboravila. Sa nestrpljenjem očekujem svaki ponovni susret sa njima. Prevashodno uživam u muzici i druženju na koncertima, a publika to oseti. 

Da li ćete nam opet doći ? 

LEONTINA: Uvek kad nas pozovete! 
IVANA: Nadam se. Uskoro počinjem promociju novog albuma, pa ćemo se, možda, ponovo družiti. 


intervjue obavila: Katarina Srdić, VII3

No comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.